Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta / Junior Kaufmännische/r Spezialist/in

Opis stanowiska

  • Wsparcie w procesie realizacji zamówień
  • Bieżąca obsługa zapytań ofertowych i zamówień klienta biznesowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie z klientami relacji opartych o partnerską współpracę
  • Kontakt z Centralą w Niemczech i spółkami z Grupy
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami

Twój profil

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze B2B
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatami
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w godzinach 8-16 (cenimy Work-Life Balance)
  • Zdobywanie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość dalszego rozwoju poprzez podnoszenie kompetencji / umiejętności
  • Wykorzystanie znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego w kontaktach z centralą w Niemczech
  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed (możliwość objęcia pakietem rodziny).
  • Praca stacjonarna w biurze Warszawa/Wawer, ul. Płowiecka 105/107

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Brak dress code’u
  • Kawa / herbata
  • Parking dla pracowników
  • Paczki świąteczne
  • Świętowanie urodzin
  • Pikniki rodzinne

CV ze zdjęciem w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Najważniejsze informacje w skrócie

Rozpoczęcie pracy
od zaraz
Dział
Sprzedaż / Dystrybucja
Rodzaj zatrudnienia
Pełny etat
Siedziba
Polska
Przedsiębiorstwo
Mosca Direct Poland Sp. z o.o.
Mosca's road to the future!
Social Bookmarks