Technik Automatyk / Inżynier Automatyk

Opis stanowiska

  • instalacja oraz przeglądy okresowe maszyn na terenie Polski oraz sporadycznie w krajach sąsiadujących
  • diagnostyka oraz usuwanie awarii mechanicznych, elektrycznych oraz automatyki
  • sporządzenie raportów z prowadzonych prac
  • współpraca z Działem Technicznym Mosca GmbH w Niemczech

Twój profil

  • znajomość Siemens Simatic S7, TIA Portal, WinCC
  • wykształcenie min. średnie techniczne: Elektrotechnika, Elektronika, Automatyka
  • minimum 2 lata doświadczenia w naprawie maszyn przemysłowych
  • umiejętność posługiwania się schematami elektrycznymi oraz rysunkami technicznymi
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do podróży służbowych
  • obsługa komputera i pakietu Office
  • punktualność i dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • samochód służbowy do dyspozycji również poza godzinami pracy
  • pracę w terenie oraz w siedzibie firmy
  • laptop DELL
  • pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w branży
  • możliwość dokształcania i zdobywania nowych kompetencji w dziedzinie techniki
  • szkolenia w kraju i za granicą
  • prywatna opieka medyczna LuxMed (możliwość objęcia pakietem rodziny)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • wysokiej jakości ubrania służbowe
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • pikniki rodzinne

CV ze zdjęciem w języku polskim prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Najważniejsze informacje w skrócie

Dział
Obsługa klienta / Administracja
Rodzaj zatrudnienia
Pełny etat
Siedziba
Polska
Przedsiębiorstwo
Mosca Direct Poland Sp. z o.o.
Mosca's road to the future!
Social Bookmarks