Junior Customer Service Specialist

A Mosca Direct Hungary Kft. a Mosca GmbH magyar kirendeltsége, mely kiváló minőségű pántoló gépek, pántoló szalagok és áruszállító rögzítő rendszerek világszinten vezető rendszerszállítója, fejlesztője és gyártója.

A Mosca Direct Hungary Kft. 2018. júliusában nyitotta meg magyarországi képviseletét. Cégünk dinamikus fejlődésének köszönhetően budapesti munkavégzéssel

Pozicióba keressük új kollégánkat az Újpesten található irodánkba.

az Ön feladatai

  • Megrendelések feldolgozása, megrendeléstől számlázásig
  • Németországi gyárainkkal való kapcsolattartás a megrendelésekkel összefüggésben
  • Ügyfélszolgálattal kapcsolatos feladatok ellátása (pl: posta, szállítás)
  • Bejövő számlák kezelése, havi zárásban való részvétel, munkavállalók számláinak feldolgozása
  • Együttműködés a MOSCA nemzetközi csapatával
  • Ügyfélszolgálati és marketinggel kapcsolatos feladatokkal adminisztráció
  • Irodai eszközök rendelése,
  • Egyéb, általános, és ad-hoc adminisztrációs feladatok ellátása

az Ön profilja

  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt), magyar anyanyelv
  • Minimum BSc diploma
  • Minimum 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Részletekre való fókuszálás készsége
  • Pontos, megbízható, szisztematikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség és pozitív „can-do” attitűd
  • Gyors tanulási képesség, kedves modor

Amit kínálunk:

  • Stabil munkakörülmények, teljes munkaidős szerződés
  • Piacképes juttatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Home office lehetőség – hetente 1 nap a próbaidő után
  • Nemzetközileg elismert, dinamikusan növekvő vállalatnál való munkavégzés
  • Nemzetközi csapatunk tagjaként idegen nyelvek napi szintű használata
  • Családközpontú vállalati kultúra
  • Life-work balance (Hétfő-Péntek 8:30-tól- 16:30-ig)
  • Képzések a németországi központunkban (Waldbrunn) és a lengyelországi anyavállalatnál (Varsó)

    Előnyt jelenthet:

  • Kulcs-Soft / SAP program ismerete
  • EKAER és BIREG ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát motivációs levéllel együtt a következő email címre várjuk. career.hu@mosa.com.

Mosca előnyei

a legfontosabbak röviden

munkakezdés
azonnal
vállalati üzletág
Adminisztráció / Titkárság
foglalkoztatás típusa
Teljes idő
lokáció / munkavégzés helye
Magyarország
Cég
Mosca Direct Hungary Kft.
Mosca's road to the future!
Social Bookmarks